Türkiye'de Tüm Muhasebe Sitelerinin %35'ine Hizmet Veriyoruz!

Türkiye'de Bir İlk! SSL Güvenlikli https Yeşil URL Site

Türkiye'de ilk defa muhasebe sitelerinde https yeşil url (SSL Güvenlik Sertifikası) kullanıyoruz. Kendi özel yazılımımız ve uluslar arası güvenlik alt yapısı ile Türkiye'nin en güvenli muhasebe web sitesi.

TÜRMOB'a Uygun Muhasebe Web Sitesi

3568 sayılı kanuna bağlı olarak yönetmelikle yer alan kurallara göre, 11 yıllık MUHASEBE TÜRK tecrübesi ile hazırlanmıştır.

%100 Mobil ve Tablet Uyumlu Akıllı Site

Dünya'nın en gelişmiş yazılım teknolojileri (bootstrap, responsive, php, ajax) ile kodlanmış, tüm bilgisayarlara, laptoplara, tabletlere ve cep telefonlarına %100 uyumlu akıllı mobil tasarım teknoloji.

11 Yıllık MUHASEBE TÜRK Güvencesi

Türkiye'nin ilk muhasebe portalı MUHASEBE TÜRK güvencesi ile muhasebeciler için özel olarak tasarlanan; Türkiye'nin en gelişmiş ve en çok kullanılan muhasebe web sitesini ücretsiz sunuyoruz.

7/24 Otomatik Mevzuat, Makale ve Haber Güncellemesi

7 gün 24 saat boyunca; en önemli mesleki haber, mevzuat, resmi gazete ve makaleler Türkiye'nin İlk Muhasebe Portalı MUHASEBE TÜRK güvencesi ile otomatik güncellenmektedir.

Pratik Bilgiler, Hesaplamalar, Sorgulamalar, Formlar

Siz ve mükellefler için gerekli tüm pratik bilgiler, hesaplamalar, sorgulamalar, formlar, dilekçeler, kur bilgileri vb. tüm bilgiler detaylı olarak mevcuttur. Üstelik her hafta bilgiler kontrol edilmektedir.

Sınırsız Sayfa, Duyuru ve İçerik Ekleme

Yönetim panelinden 7 gün 24 saat boyunca kendi duyuru, haber ve içerikleri kolayca ekleyebilirsiniz. Ekleyeceğiniz sayfalara fotoğraf, link(url), renklendirme ve çeşitli biçimlendirmeler yapabilirsiniz.

Kotasız ve Sınırsız Kurumsal E-posta Adresi

Hotmail, gmail gibi sıradan mailler yerine unvanınıza yakışan adınız soyadınız uzantılı kurumsal epostanız olsun. Android ve ios (apple) e-posta uygulaması sayesinde maillerinize her yerden ulaşın.

İleri Tarihli Mail Gönderme ve Personel Maillerini Kontrol Edin

E-postayı şimdi hazırlayın, istediğiniz tarih ve saatte otomatik gitsin. Ayrıca personellerinize açtığınız tüm e-postaları isterseniz kendi mail adresinizden kontrol ve takip edebilirsiniz.

Kullanımı En Kolay Yönetim Paneli

Muhasebeciler için özenle hazırladığımız gelişmiş ve kolay kullanıma sahip yönetim paneli sayesinde hiç kimseye ihtiyaç duymadan istediğiniz değişiklik, güncelleme ve eklemeleri 7/24 yapabilirsiniz.

Bizden Haberler Modülü

Sitenizde dikkat çekmesi için yukarıdan aşağıya kayarak sunulan bizden haberler (mükellef panosu) modülü sayesinde web sitenizi ziyaret eden mükellef ve ziyaretçilere önemli duyuruları sunabilirsiniz.

Google Görünüm ve Sonuç Ayarları

Google ve Yandex'de web sitenizin nasıl çıkmasını (indexlenmesini) istersiniz? Google da nasıl çıkmak istiyorsanız öyle çıkın. Başlık, açıklama ve anahtar kelimeleri istediğiniz gibi değiştirin.

En Gelişmiş Seo Alt Yapısı

Google aramalarında bulunduğunuz ilçe ve semtte web sitenizin çıkması ve ekleyeceğiniz içeriklerin daha üst sıralarda görünmesi için yeni nesil yazılım teknolojisine sahip seo modülü.

İlan Yayınlama ve İnsan Kaynakları (Online CV Alma) Modülü

Personel ihtiyacınızı kendi web sitenizden de duyurun ve 7/24 CV'ler toplayın. İstediğiniz ilanı panelden oluşturun ve hemen yayınlayın. CV gönder modülü sayesinde başvuru ve CV'ler toplayın.

Fotoğraf Galerisi

Büronuzun, ekibinizin, katıldığınız etkinliklerin ve mesleki tüm görselleri; toplu veya tek tek fotoğraf galerisine yükleyebilirsiniz. Sınırsız kategori açma ve açıklama özelliği mevcuttur.

Harita (Google Maps)

Muhasebe büronuzun olduğu konumu nokta atışı olarak iletişim sayfasında gösterebilirsiniz. Yönetim panelinden haritanın içine sizin için oluşturduğumuz alana açıklama da yazabilirsiniz.

İletişim Formu

Muhasebe web sitenizin iletişim sayfasında yer alan iletişim formu sayesinde ziyaretçiler size ileti gönderebilirler. İleti hem e-posta adresinize hem de web sitenizin paneline anında gelmektedir.

Türkiye'de Bir İlkTek Tuşla Farklı Tasarımlara Ücretsiz Geçiş

Türkiye'de ilk defa muhasebe sitelerinde farklı tasarımlara geçiş özelliği sunuyoruz. İstediğiniz zaman sadece tek bir tuşa basarak ve %100 ücretsiz olarak tasarımın farklı serilerine geçiş yapabilirsiniz.

Sitede Düşen Duyuru (Pop-Up) Modülü

Web sitenize girişte yukarıdan aşağıya düşen pop-up duyuru modülü sayesinde; sitenize giren herkes direk olarak sizin eklediğiniz bir duyuru veya içeriği (video, fotoğraf vb.) görebilirler.

Tasarım Modifiye Ayarları

Web sitenizi sadece kendinize özel renk ve şekillerde düzenlemeler yapabilirsiniz. Menü rengi, site tasarım rengi, arka plan değişikliği, site genişlik ayarı gibi modifiye işlemleri yapabilirsiniz.

Türkiye'de Bir İlkMobil Tarayıcı Renk Değişikliği

Web sitenize cep telefonundan girdiğinizde tarayıcı renginin beyaz olmasından sıkıldınız mı? Siz de tıpkı facebook vb. sitelerin yaptığı gibi tarayıcı rengini kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Çoklu Görsel Döndürme (Slider)

Web sitenizi canlandırmak ve kurumsal kimliğinizi daha iyi yansıtmak için istediğiniz görsellerle; fotoğraf, resim, çizim, illüstrasyon eklemeleri yapabilirsiniz. Gelişmiş ayarlarla sitenizi özelleştirin.

Sosyal Medya İkonları ve Yönlendirme

Sahip olduğunuz Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin gibi sosyal medya sayfalarınızın adreslerini siteniz üzerinde var olan ikonlara link vererek yönlendirebilirsiniz.

İçerikleriniz Sosyal Medyada Dolaşsın

Ekleyeceğiniz duyuruları, ziyaretçiler tek tuşla beğenebilir ve kendi facebook/twitter sayfasında paylaşabilir. Beğeni ve paylaşımları yapanların çevrelerindeki binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz ve Sınırsız Destek Hizmeti

Uzman destek personellerimiz sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırdır. Ayrıca 7 gün 24 saat resimli ve videolu anlatım sayfamızdan da yardım sunmaktayız.

Dünyanın En Kazançlı Kartvizitine Hemen Şimdi Sahip Olun!

Hemen Muhasebe Sitemi Kur